Dzisiaj jest niedziela, 05 kwietnia 2020 roku

O nas


  HOME    O nas    

O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców „ Jacek Pomorski” prowadzi swoją działalność w Gorzowie Wlkp. od 1991 roku.

Organizujemy kursy prawa jazdy kat. A, kat. B   weekendowe, indywidualne, przyśpieszone, kursy dla osób niepełnosprawnych, kursy dla kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym, operatorów żurawi przeładunkowych (HDS), obsługi burt samowyładowczych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo  kursy dla operatorów koparko-ładowarek, koparek ( kl. III) oraz dla operatorów ładowarek ( kl. III). Posiadamy również w ofercie kursy na piły mechaniczne i kosy spalinowe, magazyniera z wykorzystaniem  komputera i wózka jezdniowego, magazyniera z wykorzystaniem komputera, bhp i ppoż. Szkolimy również operatorów zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych (kl. III), operatorów obsługujących narzędzia udarowe ręczne.

W naszej ofercie, każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.
Szkolimy młodzież pragnącą  w krótkim czasie nabyć umiejętności i zaliczyć bezproblemowo egzamin z prawa jazdy, osoby dorosłe w różnym wieku, które dopiero teraz mają potrzebę albo konieczność poruszania się samochodem i poszukują cierpliwych i doświadczonych szkoleniowców, którzy pomogą uzyskać wiedzę i umiejętności z zakresu prawa jazdy, lub które posiadają prawo jazdy, jednak z różnych przyczyn (lęk, brak wiary w siebie, niedostateczne umiejętności, długa przerwa w prowadzeniu pojazdu) nie korzystają z posiadanych uprawnień. Szkolimy osoby niepełnosprawne pragnące uzyskać prawo jazdy niezbędne do normalnego funkcjonowania i nabycia większej niezależności i swobody, a także osoby, które posiadają prawo jazdy, jednak z różnych przyczyn nie czują się w pełni dobrze wyszkoleni lub potrzebują odświeżenia swoich umiejętności.

NASZYM CELEM JEST NAUKA BEZSTRESOWEJ I BEZPIECZNEJ JAZDY O CZYM ŚWIADCZĄ NASZE OSIĄGNIĘCIA.

 puchar_.jpg  puchar_miejsca_.jpg


Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną  i cierpliwą kadrę, która  ma na uwadze  indywidualne  potrzeby i predyspozycje uczestników szkoleń. Oferujemy wysoki poziom nauczania techniki jazdy z wykorzystaniem przepisów ruchu drogowego, umożliwiający bezpieczne poruszanie się w ruchu drogowym. Skutkiem tego są zdane egzaminy państwowe i bezpieczna samodzielna jazda.
Dysponujemy oświetlonym placem manewrowym, który umożliwia ćwiczenia praktyczne w dogodnych dla Państwa godzinach.

S E R D E C Z N I E     Z A P R A S Z A M Y